تاریخچه ی قسطی آنلاین

فروشگاه قسطی آنلاین در سال 1393 با هدف فروش نقد و اقساطی کالاهای دیجیتال دایر گردید.

خدمات فروشگاه ما تا سال 1396 تنها به صورت حضوری امکان پذیر بود ، اما برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان سایت این فروشگاه با نام GhestiOnline راه اندازی شد تا بتوانیم به صورت غیر حضوری نیز در خدمت شما باشیم .

با توجه به وضعیت کنونی و افزایش قیمت ها ،خرید محصولات دیجیتال دیگر به راحتی گذشته نیست . هدف اصلی ما از ایجاد این کسب و کار فراهم سازی بستری مناسب برای هموطنانی است که توان خرید نقدی و یا به دلایل دیگر تمایل به خرید نقدی ندارند .

زمینه ی فعالیت فروشگاه

فروشگاه ما در زمینه ی فروش انواع محصولات دیجیتال و الکترونیکی فعالیت دارد . شما عزیزان میتوانید محصولاتی مثل موبایل ، لپتاپ ، تبلت ، دوربین عکاسی ، کنسول بازی ، ساعت هوشمند و حتی تلویزیون منزل خودتان را به صورت نقد و اقساط از ما خریداری کنید .

علاوه بر فروش محصولات ، فروشگاه ما ، خدمات تعمیرات موبایل و لپتاپ شما را نیز انجام میدهد و خبر خوش برای شما عزیزان این است که حتی میتوانید هزینه تعمیرات خود را به صورت اقساط پرداخت کنید .

نحوه خرید از قسطی آنلاین

اگر  تصمیم به خرید حضوری دارید با مدارک مورد نیاز به آدرس درج شده داخل سایت مراجعه میفرمایید و کادر فروش قسطی آنلاین آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان میباشند . بعد از انتخاب محصول مورد نظر خود فرم خرید اقساط به طور کامل توسط صاحب چک تکمیل میشود و پس از انجام امور مالی با گذشت مدت زمان یک روز کاری فاکتور شما آماده ی تحویل میباشد .

  • بابت پول و یا چک پرداختی به عنوان پیش پرداخت ، رسید تقدیم مشتریان میشود .

اما نحوه ی خرید غیر حضوری کمی متفاوت است ؛ ابتدا محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه میکنید سپس فرم خرید اقساط توسط شما تکمیل میگردد و پیش پرداخت محصول از طریق درگاه داخل سایت پرداخت میشود بعد از ارسال مدارک و چک ها 1 الی 3 روزکاری مراحل ستعلام مدارک  حساب شما زمان میبرد و در آخر برای ارسال محصول با شما تماس گرفته میشود .